Zwycięstwo na Litwie

Kickboxing to dość popularna dyscyplina sportowa, w której zawodnicy łączą techniki bokserskie i kopnięcia. Takie zestawienie rozwija siłę, szybkość i poczucie rytmu. Pozwala również panować nad stresem.

Zawodnicy, którzy trenują kickboxing są pewni siebie, swoich umiejętności i siły, którą wyćwiczyli. Tym bardziej cieszy, że regionie zbudowaliśmy tak silne zespoły, które potrafią i chcą wygrywać. 16 lutego w Otwartych Mistrzostwach kickboxingu w Wilnie na Litwie zawodnicy Combat Sport Academy z Lipska i Dąbrowy Białostockiej wywalczyli zwycięstwo. I choć nie obyło się bez emocji, ponieważ Patryk Burak przegrał swoją walkę, to jednak szczęście i wola walki pozostałych zawodników spowodowały, że jesteśmy wielkimi wygranymi zawodów. To były doskonałe walki. Paweł Chomiczewski zdobył złoty medal w swojej kategorii, a Maciej Protasiewicz wywalczył srebro.

Jak skomentował zawody trener Tomasz Leszkowicz, zawodnicy „pokazali pazur”. Warto o tej determinacji pamiętać. Drużyna wraca z zapałem do kolejnych treningów, materiałem do analiz no i oczywiście medalami, które pomogą się dalej doskonalić. Trener zwrócił uwagę na patriotyczny wymiar samych zawodów i wielką gościnność gospodarzy w Wilnie. Podziękował również za wsparcie Urzędom Miejskim w Lipsku, Dąbrowie Białostockiej oraz Starostwu Powiatowemu w Sokółce.

Młodym sportowcom i trenerowi gratulujemy medali i kolejnych zawodów, na których mogli sprawdzić swoje umiejętności. Życzymy kolejnych sukcesów.

2 thoughts on “Zwycięstwo na Litwie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *