Augustowskie Granie w Bramie

Organizatorem kolejnego już z kolei cyklicznego wydarzenia augustowskiej Placówki Kultury jest serdecznie przyjęte przez słuchaczy tzw. Granie w Bramie. Tym razem odbędzie się ono w czwartek 28 lipca o godzinie 20.30 w podwórzu Miejskiego Domu Kultury (Rynek Zygmunta Augusta z wejściem od ul. Kościelnej). Szykuje się nie lada gradka, bo ma wystąpić łódzki zespół L.Stadt. 

Poznaj Naszego Gościa!

Zaproszony przez augustowską placówkę zespół to kwartet grający rock z naleciałościami surf rocka, country a nawet psychodelicznych brzmień. Powstali w Łodzi w 2003 roku i zadebiutowali na Camerimage 2003. Nazwa zespołu nawiązuje do okupacyjnego miasta Litzmannstadt.

Ich debiutancki album pod tym samym tytułem co nazwa zespołu, został wydany dopiero pięć lat po występie na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym. Płyta zyskała przychylne recenzje a sama formacja uznana została za nową nadzieję polskiej muzyki. Najbardziej rozpoznawalny utwór to „Oczy Kamienic”, który zaaranżowany przez Męskie Granie przywrócił L.Stadt do koncertowania. 

Cudowna atmosfera i świetna muzyka gwarantowana! Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

20 thoughts on “Augustowskie Granie w Bramie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *