Simon 54 Premium – wysokiej jakości, elegancki osprzęt elektroinstalacyjny

Podczas aranżacji mieszkania lub domu należy zwrócić uwagę na każdy najdrobniejszy szczegół, aby efekt końcowy był w pełni zadowalający i zgodny z naszymi założeniami. Nawet jedna nieprzemyślana decyzja może zakłócić całą estetykę pomieszczenia, wprowadzając swojego rodzaju nieład. Doskonale widać to na przykładzie osprzętu elektroinstalacyjnego, który znajduje się w każdym pokoju. Nie powinna więc dziwić popularność kolekcji Simon 54 Premium.

 

  1. Simon 54 Premium – podstawowe informacje.
  2. Niebieskie podświetlenie LED – atrakcyjny design i funkcjonalność.
  3. Nietypowe ramki, prosty montaż.

 

Zarówno włączniki światła, jak i różnego rodzaju gniazda elektroinstalacyjne, to jedne z istotniejszych elementów wyposażenia w pomieszczeniach w domu czy biurze. Niewielkie i pozornie niezauważalne powinny tworzyć nierozerwalną całość z zastosowanym stylem, jednocześnie pozostając wytrzymałymi i w pełni funkcjonalnymi. Na obecnym rynku na zdecydowane wyróżnienie zasługuje seria Simon 54 Premium, o czym bardzo szybko przekonamy się sami…

 

Simon 54 Premium – podstawowe informacje

 

W pierwszej kolejności pamiętajmy, że seria Simon 54 Premium to w pełni nowoczesna kolekcja, oparta o innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Pośród tego osprzętu znajdziemy między innymi wyłączniki światła (pojedyncze, podwójne i potrójne), łączniki z czujnikiem ruchu, sterowane zdalnie, regulatory temperatury, a także szeroko pojęte gniazda, w tym: wtyczkowe, hermetyczne, antenowe, komputerowe, głośnikowe, HDMI, światłowodowe czy ładowarki USB.

 

Niebieskie podświetlenie LED – atrakcyjny design i funkcjonalność

 

Bogata kolorystyka serii Simon 54 Premium pozwala dobrać osprzęt do pomieszczenia urządzonego praktycznie w każdym stylu. Ramki łączników dostępne są w postaci metalowej, metalizowanej oraz pastelowej. Ponadto są podświetlane, nadając całości jeszcze atrakcyjniejszy wygląd. Co istotne, ściśle przylegają do ściany, także wykonanej z karton-gipsu, a ich konstrukcja gwarantuje ochronę przed ryzykiem porażenia prądem elektrycznym.

 

Nietypowe ramki, prosty montaż

 

Kolejną zaletą osprzętu elektroinstalacyjnego Simon 54 Premium jest symetryczność ramek. Co za tym idzie, mimo że charakteryzują się oryginalnym designem, ich montaż nie stanowi najmniejszego problemu. Ciekawym rozwiązaniem jest również puszka narożna, której celem jest zapewnienie użytkownikom pełnej wygody (można w niej zainstalować każdy produkt z serii).

Simon 54 Premium – proste w montażu mechanizmy, ramki dostępne w szerokiej palecie barw, wytrzymałość, szlachetna forma. Czego chcieć więcej?

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

11 thoughts on “Simon 54 Premium – wysokiej jakości, elegancki osprzęt elektroinstalacyjny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *