Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny

Od 31 marca do 2 kwietnia 2017 roku trwać będzie druga edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną. Oferty zgłaszać można poprzez formularz dostępny na stronie www.polskazobaczwiecej.pl.

Przed wypełnieniem formularza należy umieścić na swojej stronie internetowej przygotowaną ofertę wraz z logiem i czterema zdjęciami obiektu. Do akcji dołączyć mogą wszystkie podmioty, które świadczą usługi hotelowe i turystyczne przez cały rok, również poza sezonem wakacyjnym.

Celem akcji jest promocja walorów turystycznych i rekreacyjnych Polski, a także zachęcenie urlopowiczów i wycieczkowiczów do korzystania z nich przez cały rok kalendarzowy. W efekcie przedsięwzięcia powstanie katalog usług turystycznych oferowanych w obniżonych cenach (nawet o 50%) w określonych terminach. W roku 2017 po raz pierwszy z promocji skorzystać będzie można w weekend od 31 marca do 2 kwietnia. Kolejne zaplanowano na 6–8 października.

Pierwsza edycja akcji zakończyła się sukcesem – wzięło w niej udział niemal 400 partnerów z całej Polski, a wśród nich między innymi kopalnie, muzea, parki, zamki i pałace, hotele, schroniska i ośrodki SPA czy restauratorzy. Z ofert promocyjnych skorzystało ponad 60 tysięcy turystów.

2 thoughts on “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *