Najlepsze miejsca na wakacje last minute

Wiele osób poszukuje wakacji na ostatnią chwilę, często nawet na kilka dni przed samym wylotem. Takie oferty to last minute, można dzięki nim liczyć na świetną cenę wypoczynku. Ceny często spadają, bo biura podróży próbują wyprzedać ostatnie dostępne miejsca w samolotach i hotelach. To dobry sposób na zwiedzenie świata w niskiej cenie.

Najłatwiej jest polecieć na wakacje last minute do Egiptu – i to przez cały rok! Wszystko dzięki temu, że w Egipcie jest mnóstwo hoteli, które chętnie przyjmą gości, a nie każdy ma paszport by wybrać się na wakacje właśnie tam. Egipt gwarantuje mnóstwo atrakcji zarówno w lato, jak i w zimę – słońce i wysokie temperatury, gorące morze, hotele all inclusive z aquaparkami i animacjami dla każdego.

W sezonie letnim warto poszukać wakacji last minute w Grecji. To także bardzo popularny kierunek gdzie można cieszyć się wakacjami w niskiej cenie. Główną atrakcją tego kierunku jest krystalicznie czyste morze oraz różnorodność plaż. To także świetna baza hotelowa, pyszna śródziemnomorska kuchnia i ogrom aktywności dla każdego turysty. Grecja to świetny kierunek na wakacje last minute.

Dobrym pomysłem są także wakacje last minute w Turcji. Od zawsze jest ona kojarzona z najwyższym standardem obsługi i najlepszymi hotelami o standardzie pięciu gwiazdek. Rozległe resorty z przepysznym jedzeniem, aquaparkami i basenami oferują każdemu doskonałe wakacje w Turcji. To będzie też idealne miejsce dla miłośników zakupów na lokalnych bazarach i w sklepikach oraz smakoszy miejscowych specjałów.

Na popularności zyskują także wakacje last minute w Albanii. Najmniej odkryty przez turystów kraj Bałkanów zachwyca widowiskowymi krajobrazami i wieloma zabytkami. To także świetny kierunek dla miłośników wypoczynku na długich, piaszczystych plażach. Wakacje w Albanii będą niesamowitą przygodą!

Niestety nie wszystkie wakacyjne kierunki można upolować w atrakcyjnej promocji last minute. Niektóre sprzedają się na długo przed wylotem, co powoduje że biura podróży nie mają co przeceniać. Są też kierunki, które nie są obsługiwane przez loty czarterowe i tam im bliżej do wylotu, tym drożej!

Ciężko o atrakcyjną ofertę last minute w szczycie sezonu wakacyjnego, czyli na koniec czerwca, w lipcu, sierpniu, aż do początku września. Wtedy dużo osób szuka wakacji last minute na rodzinny wypoczynek. Wolnych miejsc w samolotach na kilka dni przed wylotem pozostaje niewiele, a najlepsze hotele dawno są wyprzedane. Ciężko też o oferty last minute na święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc, na długie weekendy oraz na ferie zimowe.

69 thoughts on “Najlepsze miejsca na wakacje last minute

  1. Wakacje w opcji Last Minute są najlepszą ofertą! Każdy znajdzie coś dla siebie i to w dodatku za grosze. Sam korzystam z tej opcji od kilku lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłem.

  2. Oczywiście, że Egipt. Można spędzić sobie wakacje pod palmami, przy basenie. Nie ma nic lepszego, zapewniam. Gdy raz spróbujecie, już nie będziecie chcieli jechać nigdzie dalej.

  3. Nie korzystam z takich wakacji, mimo, że są tańsze. Wszystko wolę zaplanować wcześniej aby potem nie martwić się czy złapię jakąś okazję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *