maskotka

W poszukiwaniu prezentu dla dziecka. Na jakich producentów zabawek warto zwrócić uwagę?

Zbliża się czas urodzin naszych pociech, a także sezon komunii świętych. To dobry czas na rozejrzenie się po sklepach w poszukiwaniu ciekawych zabawek dla dzieci. Najlepiej takich, które dają rozrywkę i zarazem rozwijają. Czym teraz najchętniej bawią się nasze pociechy? Jaki prezent sprawi im prawdziwą radość?

 

Interaktywne pluszaki – nauka poprzez zabawę

Uczy bawiąc i bawi, ucząc. Taki właśnie jest nowoczesny, interaktywny pluszak. Na rynku pojawia się sporo zabawek tego typu, między innymi Myszka Miki, Strażak SAM, Owieczka Chicco czy Miś Uczniaczek Lelek firmy Clementoni. Część z nich została stworzona do lepszego przyswajania angielskich słówek. Do wyboru są także tradycyjne wzory interaktywnych lalek, które oferuje internetowy sklep z zabawkami brykacze.pl. Zazwyczaj zabawki tego typu wymagają zastosowania baterii AA.

 

Nie tylko Lego. Jakie klocki warto wybrać dla najmłodszych?

Klocki to klasyka dziecięcych zabawek, którą szczególnie mocno upodobali sobie chłopcy. Na rynku królują zestawy Lego, choć nieźle mają się również klocki Bob Budowniczy, Świnka Peppa czy temarki Clics o tematyce kosmicznej. Możliwości jest naprawdę sporo. Zaskakująca jest też rozpiętość cenowa poszczególnych kompletów. W większości z nich, oprócz klocków, znajdziemy postaci ściśle związane z tematyką zestawu.

Pluszaki przytulaki. Do snu i nie tylko

Młodsze dzieci wprost uwielbiają miękkie przytulanki, które ułatwiają zasypianie i odpędzają wszelkie lęki. Tradycyjnie już chętnie kupuje się dzieciom misie, ale również kotki, pieski i pluszowych bohaterów telewizyjnych bajek. Wybór na rynku zabawek jest ogromny. Najlepiej zorientować się, w jakich konkretnie pluszakach gustuje dziecko, które ma zostać obdarowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *