Jubileusz na sportowo

70 lat zobowiązuje długą tradycją, pokoleniami wychowanych sportowców, pokaźną kolekcją medali, pucharów i dyplomów i planami na następne lata. Podsumowanie roku 2016 połączone zostały z obchodami Jubileuszu Klubu Sportowego Sparta.

To była niezwykła okazja do wspólnego spotkania sportowców z rodzinami, trenerów, działaczy i zaproszonych gości. Hala sportowa przy ul. Konopnickiej 11 lutego tętniła gratulacjami i życzeniami dalszych sukcesów. Klub zaprezentował swoje osiągnięcia i pokazał, czym aktualnie zajmują się poszczególne sekcje. Wyróżnieni zostali sportowcy, którzy osiągnęli w minionym roku sukcesy. Goście mogli zobaczyć, w jakich warunkach i na jakim sprzęcie trenuje młodzież, która ma tak wielkie zasługi w propagowaniu sportu w regionie. To było dobry moment, by zwrócić uwagę na możliwości wspierania pracy klubu chociażby przez przekazanie 1% podatku na jego rozwój.

Wśród zaproszonych sportowych gwiazd była Edyta Dzieniszewska-Kierkla, która opowiadała o Igrzyskach w Rio, sprzęcie, ciekawostkach organizacyjnych i atmosferze, jaka towarzyszy Olimpiadzie. Jubileusz zakończył pokaz treningu młodych piłkarzy oraz małe zawody w strzelaniu karnych w wykonaniu zaproszonych gości. Tutaj prym wiódł Pan Starosta J. Szlaszyński.

Pozostaje życzyć Klubowi kolejnych owocnych lat, wielu medalistów i sportowych radości, by następne jubileusze mogły się odbywać w równie podniosłej i serdecznej atmosferze. Działaczom życzymy wsparcia ze strony władz i sponsorów, uczniom satysfakcji z treningów, trenerom fantastycznej młodej kadry.

50 thoughts on “Jubileusz na sportowo

  1. Bardzo ładny jubileusz , tylko pozazdrościć 🙂 Mam nadzieję, że rzeczywiście będzie on bodźcem do promocji sportu w regionie – niestety, coraz częściej zapominamy o kształtowaniu własnej tężyzny fizycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *