fotele

Zorganizuj udaną konferencję w Krakowie

Organizacja konferencji zawsze jest wyzwaniem, jednak gdy na wydarzenie ma być zaproszone kilkaset osób lub więcej, zadanie to jest wyjątkowo trudne. Problematyczne jest zwłaszcza znalezienie odpowiedniej sali, w której zmieszczą się wszyscy zaproszeni goście, a jest to tylko jedna z wielu kwestii, jaką musi poruszyć organizator.

Wybierz najlepszą salę konferencyjną w Małopolsce

Wybierając salę konferencyjną, powinno się mieć na uwadze nie tylko ilość zaproszonych gości, ale i rodzaj wydarzenia, jakie ma się odbyć. W przypadku konferencji, którym towarzyszą koncerty i występy muzyków, dobrze sprawdzi się sala audytoryjna dostępna w http://www.icekrakow.pl/. Sala konferencyjna mieści ponad 1900 osób, a na scenie jest wystarczająco dużo miejsca dla 100 członków orkiestry i 200 członków chóru. Ponadto sala jest wyposażona w kabiny reżyserskie i kabiny do tłumaczeń symultanicznych. Dzięki temu sala audytoryjna jest jedną z najlepszych, jakie można znaleźć pod hasłem sale konferencyjne Kraków.

W ofercie ICE Kraków znajduje się również sala teatralna przeznaczona do: wystawiania sztuk teatralnych, baletu, organizacji koncertów, konferencji, pokazów filmowych, a nawet imprez tanecznych ze stojącą publicznością. Na sali mieści się nawet 600 osób, a rozbudowane zaplecze techniczne umożliwia tworzenie własnych aranżacji pomieszczenia.

W przypadku organizowania mniejszych imprez i konferencji dobrze sprawdzi się sala kameralna z miejscami dla 300 gości. Sala posiada ściankę akustyczną, dzięki której można dzielić pomieszczenie na dwie części niezależne od siebie. Dodatkowo sala posiada kabiny reżyserskie i do tłumaczeń symultanicznych oraz mobilne trybuny z opcją składania.

Sale konferencyjne Kraków to kompleksowe centrum do organizowania eventów

ICE Kraków odpowiada na potrzeby różnych klientów, dlatego oferuje możliwość wynajęcia zespołu sali konferencyjnych, które wraz z salą kameralną i holem mają powierzchnię około 1000 m2. Ogromne centrum konferencyjne może służyć zarówno do organizacji eventów, jak i następujących po nich bankietów i przyjęć. Centrum dysponuje dużym zapleczem gastronomicznym z dwoma barami i restauracją, zapleczem techniczno-magazynowym z możliwością obsługi czterech samochodów ciężarowych jednocześnie i zapleczem komercyjnym, wyposażonym między innymi w kasy biletowe, szatnie i centrum prasowe. Ponadto centrum konferencyjne dysponuje 336 miejscami parkingowymi w parkingu podziemnym, w całości przeznaczonym do dyspozycji organizatorów oraz zaproszonych gości.

104 thoughts on “Zorganizuj udaną konferencję w Krakowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *