audi

Audi i inne – z drugiej ręki

Pozyskanie samochodu luksusowego lub pojazdu klasy premium to żaden problem dla posiadaczy naprawdę sporego budżetu. Wystarczy skierować się do odpowiedniego salonu i zamówić wymarzony model wraz z dodatkami. Jeśli jednak budżet jest nieco mniejszy, a potrzebne jest auto wysokiej klasy, można rozważyć zakup lub wynajem pojazdu używanego. Jeżeli firma oferująca takie samochody gwarantuje ich bezpieczne pochodzenie oraz nienaganny stan techniczny, jest to opcja pozwalająca sporo zaoszczędzić i cieszyć się wspaniałym samochodem wysokiej klasy.

Jedną z takich firm jest warszawskie VCentrum, dostępne w internecie pod adresem http:/www.vcentrum.pl/. Jest to audi dealer (Warszawa, ul. Woronicza i Powsińska). Można tu kupić, wynająć, naprawić lub sprzedać pojazdy luksusowe, takie jak Audi, Jaguar, BMW, LandRover, Mercedes-Benz, Porsche czy Volvo. Jest też stacja kontroli pojazdów oraz auto detailingu, gdzie zarówno powłoki lakiernicze jak i kabina pasażerska mogą zostać poddane niezwykle precyzyjnej renowacji, dzięki której używany pojazd wygląda jak nowy.

Audi salon (Warszawa, Powsińska) to także miejsce, gdzie można załatwić leasing lub kredyt oraz wykupić ubezpieczenia komunikacyjne. Skrócenie formalności do minimum pozwala otrzymać decyzję o leasingu dla firmy w trakcie jednej rozmowy, po okazaniu dokumentów poświadczających rejestrację przedsiębiorstwa.

Nie chcesz kupić? Wynajmij

Klientom, którym luksusowe auto potrzebne jest tylko na jakiś czas, oferowany jest wynajem krótkoterminowy i długoterminowy. Do dyspozycji są rozmaite limuzyny z bogatym wyposażeniem, wynajmowane za indywidualnie ustalaną cenę, zależną m.in. od długości wynajmu. Z tej możliwości mogą skorzystać np. osoby, które przed zakupem luksusowego pojazdu chcą go poznać bliżej, niż na to pozwala próbna jazda w salonie. Wysokiej klasy pojazd można też wynająć w sytuacji, gdy własny jest akurat niesprawny technicznie i wymaga naprawy, która może przecież potrwać.

Masz już? Też przyjedź

Posiadacze cennych aut mogą korzystać z hal serwisowych, w których działa aż 30 stanowisk. Naprawy wykonywane są z zachowaniem zasad określonych przez producentów. Można także obniżyć koszty poprzez zastosowanie certyfikowanych zamienników, tańszych niż oryginalne części zamienne.

Chcesz sprzedać? Tu kupią

Swoje auto może tu sprzedać każdy posiadacz audi. Warszawa zaprasza do VCentrum na
Woronicza 19, gdzie można odsprzedać firmie pojazd lub zlecić jej pośrednictwo w jego sprzedaży, unikając tym samym wielu czasochłonnych, a czasem i kłopotliwych czynności z tym związanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *