róże

Kwiatowa dekoracja nawet na 104 tygodnie

Pod tym względem kwiatów nic chyba nie przebije: gdziekolwiek się pojawią, są ozdobą. Nie wszystkie jednak można mieć w doniczkach, a kwiaty cięte szybko więdną. Tak jednak być nie musi, bo istnieją rozwiązania, które pozwalają cieszyć się widokiem pięknych kwiatów długo: nawet przez dwa lata.

Żywe róże, lecz na dłużej

Specjalnie przygotowany flowerbox to pudełko z różami, które długo zachowują świeżość. Przez cały ten czas pięknie wyglądają i takoż pachną, zdobiąc pomieszczenie i cieszą oczy obdarowanej nimi osoby. Jak to możliwe, że nie więdną tak szybko jak zwykłe cięte kwiaty? Po pierwsze – do pudełek wybierane są odmiany o długiej żywotności. Po drugie – w pudełku znajduje się specjalna florystyczna gąbka, nasączona wodą oraz substancjami przedłużającymi żywot kwiatów.

Bukiet w pudełku jest oczywiście droższy niż przygotowany tradycyjnie. Pudełko sprawia, że nadaje się idealnie do wysyłki poprzez firmę kurierską, toteż można sprawić radość osobie mieszkającej w dowolnym miejscu Polski: na pewno otrzyma świeże kwiaty, które po trzech dniach nabiorą na jakiś czas jeszcze piękniejszego wyglądu.

Róże na dwa lata

Nawet dwa lata zachowają swój piękny wygląd tzw. róże wieczne. Są to kwiaty specjalnie zakonserwowane: ich naturalne soki zostają zastąpione specjalną substancją konserwującą. Tak spreparowane kwiaty nie są żywe, ale oczywiście nie można ich porównywać ze sztucznymi. Zachowując swój naturalny wygląd, nie mają zapachu, nie wydzielają pyłków, toteż można nimi obdarować alergika albo dekorować pomieszczenia, w których osoby uczulone na pyłki kwiatowe często przebywają.

Flowerbox z wiecznymi różami to także znakomita dekoracja miejsc wytwornych, eleganckich, a także skromniejszych, ale np. często goszczących kobiety. Salon kosmetyczny, studio fryzjerskie, dobry butik – oto przykładowe miejsca, w których taka dekoracja doskonale się sprawdzi. Tym bardziej, że wybór kolorów i kompozycji jest spory. Można zamawiać nie tylko białe, różowe i czerwone, ale także herbaciane, błękitne, niebieskie i czarne róże oraz ich kompozycje. Pudełko może być okrągłe lub kwadratowe. Kolor pudełka również można wybrać.

Dla tych, którym widok kwiatowych główek nie wystarczy, przeznaczone są wieczne róże w szkatułkach. Przez szkło widać całą roślinę, która również nie straci swego wyglądu przez okres do dwóch lat. Podobnie jak flowerbox, również szkatułka z wieczną różą nie wymaga podlewania ani jakichkolwiek innych zabiegów pielęgnacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *