II LO w Augustowie wygrywa w Lidze Gminnej Piłki Siatkowej

Zakończyły się właśnie rozgrywki Ligi Gminnej Piłki Siatkowej w hali sportowej Gimnazjum w Janówce. 26 lutego poznaliśmy lidera rozgrywek. Zespół uczniów, jak i nauczycieli II Liceum Ogólnokształcącego w Augustowie im. Polonii i Polaków na Świecie nie dał szans innym drużynom.

To była zaciekła rywalizacja, ale zespół pod nazwą „Więcej patosu” pozostawił daleko w tyle innych. Drużyna wygrała 11 na 12 meczów, zdobywając 32 punkty na 36 możliwych. To efekt ciężkiej pracy i zgrania zawodników. W składzie znaleźć można takie nazwiska jak Radosław Harasim (kapitan, III c), Jakub Milewski (III b), Wojciech Czarniecki (III b), Tomasz Choroszewski (wicedyrektor szkoły), Maciej Banaszewski, Maciej Sieńkowski (ZST Suwałki) i Mateusz Jeleniewski (ACE). Zawodników podstawowych wspomagali Zbigniew Citko (nauczyciel religii), Adam Kurczyński (III b) oraz Karol Sokołowski (III c).
To dzięki nim drużyna tak doskonale poradziła sobie z rywalami. Jak widać mordercze treningi, zgranie zespołu i wiara w wygraną mają wielką moc. W tym zestawieniu i nauczyciele, i uczniowie grają „do jednej bramki” i to przynosi efekty.

Drugie miejsce zajęła OSP Jabłońskie, zaś trzecie zespół Grabowa. Jednak to do drużyny „Więcej patosu” trafił puchar, laury i chwała zwycięzców.

Życzymy dalszych sportowych, i nie tylko, sukcesów. Tych patetycznych i tych nieco mniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *