basen

Aquapark zaprasza do beztroskiej zabawy

Ciepła woda, zjeżdżalnie wodne, jacuzzi, rwące rzeki – czego chcieć więcej, by spędzić beztroskie chwile? Aby cieszyć się doskonałą zabawą w wodzie nawet w czasie zimy, warto odwiedzić Park Wodny w Krakowie, czyli wysoko oceniany Akwapark w polsce. Niezależnie od pogody panuje tam iście tropikalny klimat, a „morze” atrakcji przekonuje nawet największych sceptyków.

Jakie atrakcje czekają na odwiedzających?

W Aquaparku w Krakowie na odwiedzających czekają atrakcje umożliwiające relaks, zabawę i naukę. Osoby szukające ukojenia nerwów i rozwiązania problemów z przemęczeniem organizmu mogą skorzystać z odprężających biczów wodnych, hydromasaży bocznych i dennych, a także leżanki do wodnych masaży. Ponadto do dyspozycji gości parku wodnego oddane jest 8 wanien jacuzzi, wypełnionych wodą solankową. W strefie saun odwiedzający mogą skorzystać natomiast z ceramicznej łaźni parowej, sauny fińskiej, sauny suchej, sauny solnej oraz Studni Lodowej. Atrakcje o charakterze relaksacyjnym sprawiają, że nawet mniejsza aktywność fizyczna niesie ze sobą liczne korzyści dla zdrowia (m.in. poprawia się krążenie, stan cery i włosów, a organizm staje się odporniejszy na choroby). W sezonie letnim w jednym z najlepszych akwaparków w Polsce działa również plaża, na której można rozkoszować się kąpielami słonecznymi.

Rodziny z dziećmi mogą zatrzymać w Aquaparku wakacyjną atmosferę i spędzić przyjemnie wspólne chwile. Młodsi i starsi ucieszą się z możliwości skorzystania z czterech zjeżdżalni, w tym super szybkiej i pontonowej. Na rodziny czekają również Rwąca Rzeka, ścianki wspinaczkowe, Tęczowa Rzeka oraz miejsca do gry w koszykówkę, siatkówkę i waterball. Najmłodsze dzieci mogą bawić się w kolorowym brodziku z Wyspą Piratów, zwierzakami chlapiącymi wodą, statkiem z armatkami i trzema małymi zjeżdżalniami. Na maluchów czeka także Magiczny Grzybek, sprawiający wiele frajdy wszystkim łobuziakom.

Dla początkujących „wodniaków”

W Parku Wodnym w Krakowie można nie tylko wypoczywać, ale także korzystać z nauki pływania. Lekcje są organizowane dla różnych grup wiekowych, dzięki czemu w Aquaparku uczą się pływać niemowlęta, dzieci w wieku przedszkolnym, grupy szkolne, a także dorośli. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach bądź indywidualnie, co daje najlepsze rezultaty i pozwala wyeliminować wszystkie błędy techniczne, popełniane w czasie pływania. Co ważne, woda w parku wodnym jest ozonowana, a nie chlorowana – jest bezpieczna dla niemowląt i alergików, dzięki czemu nawet osoby z wrażliwą skórą mogą uczestniczyć w zajęciach z pływania.

5 thoughts on “Aquapark zaprasza do beztroskiej zabawy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *