boisko

Ponowne zwycięstwo Sparty w kolejnym już spotkaniu

19 sierpnia br. Sparta na własnym boisku pokonała Pogoń Łapy 3:1 i prawdopodobnie zostanie liderem tabeli. Zasługę doprowadzenia drużyny do zwycięstwa może przypisać sobie Łukasz Sobolewski, który strzelił trzy bramki w 20-stej, 30-stej i 75 minucie, a gościom udało się trafić w 28 minucie spotkania. Zdaniem trenera gra nie była najlepsza ale najważniejsze, że była konsekwentna i mecz zakończył się wygraną Sparty. Obecne problemy kadrowo-organizacyjne mogą mieć wpływ na jakość gry, ale nowi trenerzy robią wszystko co w ich mocy aby drużyna szła w jak najlepszym kierunku.

Korzystając z okazji chcieliśmy zaprezentować także zmiany, jakie nastąpiły w drużynie. Jedną z najważniejszych jest zmiana trenera. Jacek Bayer pożegnał się ze Spartą i aktualnie jest II trenerem III ligowej drużyny Tur Podlaski. Drużynę przejął Karol Salik oraz Rafał Harasim.