Praktyczne schowki i regały bardzo ułatwiają utrzymanie porządku, szczególnie w domach pełnych biegających pociech. Warto wykorzystać wolną przestrzeń, na przykład pod skosami czy pod schodami, którą można zabudować i wyposażyć w praktyczne półeczki i szafki.

Wieszaki do sypialni i garderoby

Wieszak na ubrania na praktycznych kółkach, z regulowaną wysokością sprawdzi się jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania odzieży, na przykład w sypialni lub w garderobie. Mogą być stosowane tymczasowo lub na stałe. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość dostosowania wysokości drążka do wysokości użytkownika i długości ubrań. Inna wysokość sprawdzi się przecież w przypadku małych dzieci, inna – w przypadku ich rodziców.

Kontenerki do pokoju dziecięcego

Jak uporać się z wiecznie porozrzucanymi klockami, kredkami i samochodami? Warto zainwestować w regały z szufladami do przechowywania zabawek. Kolorowe szuflady przyciągają uwagę i pozwalają uporządkować przestrzeń szybko i przy niedużym wysiłku. Fajną sprawą do dziecięcego pokoju są również kontenerki, które można postawić obok biurka. Wysuwane szuflady z wcięciem na dłoń dają szybki dostęp do książek, zeszytów, papieru A4, bloku rysunkowego, zestawu farb i pasteli. Nowoczesna, prosta stylistyka pasuje do każdego pokoju, zarówno chłopca, jak i dziewczynki.

Składane szafy przydatne w podróży i na studiach

Składana szafa z materiału sprawdza się szczególnie w podróży. Może być też praktycznym i tanim wyposażeniem wynajmowanego pokoju w mieszkaniu studenckim. Dzięki niej, nie trzeba inwestować w meble, z którymi i tak nie będziemy mieli co począć po ukończeniu nauki. Materiałowa szafa, nie dość, że tania i praktyczna, jest łatwa do złożenia i przewiezienia na przykład do rodziców lub do nowego mieszkania. Dolna półka umożliwia przechowywanie butów.

Akcesoria do przedpokoju, które ułatwią codzienne życie

Zagubione klucze do auta lub mieszkania mogą poważnie utrudnić nam życie. Aby uniknąć kłopotliwych sytuacji, wystarczy zainwestować w prosty i tani gadżet, jakim jest wieszak na klucze. Można zawiesić go na przykład w przedpokoju.

Osoby, które dysponują większą przestrzenią wiatrołapu czy przedpokoju, mogą pozwolić sobie na wolnostojący wieszak na ubrania wykonany z litego drewna o fantazyjnym kształcie drzewa. To zdecydowanie ciekawy akcent do niebanalnego wnętrza.

Ozdobny regał do salonu

Od kilku sezonów dekoratorzy wnętrz przekonują nas, że wolnostojące półki na drobiazgi w kształcie drabiny są ciekawym elementem salonu. Regał spełnia funkcje ozdobne i praktyczne. Oryginalna forma pnąca się ku górze daje przestrzeń na ustawienie kwiatów, książek czy obrazów. Ramię drabinki można też ozdobić łańcuchem typu cotton ball lights.

Praktyczne schowki i gadżety, które uporządkują wnętrze, można kupić na stronie https://www.twojpasaz.pl.